Вже вп’яте Волинський національний університет імені Лесі Українки проводить Міжнародну науково-практичну конференцію “Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції”.
Традиційно гості з усієї України та закордону збираються на березі Світязя.До обговорення надважливих питань щодо підготовки фахівців на ІІІ (освітньо-науковому) рівня долучилася завідуюча аспірантурою та докторантурою нашого університету Олена Долина , яка окрім доповіді взяла участь у дискусійних майданчиках.
Обговорення проблем та пошук шляхів їх вирішення, обмін досвідом, встановлення професійних зв’язків – далеко не повний перелік щільного графіка конференції.
![](https://aspirant.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/260077374_1051806918938336_1393509633727990019_n-1024x1024.jpg)