20. 11. 2021 року наша аспірантка спеціальності 012 Дошкільна освіта ВОЛІК Наталья отримала свій перший, і сподіваємося не останній патент на власну розробку!
“Дякую рідній кафедрі дошкільної освіти і соціальної роботи ННІСПМО МДПУ ім. Б. Хмельницького, своєму науковому керівнику проф. Ляпуновій Валентині Анатоліївні та фахівцям ДП “Укрпатент” за підтримку в реалізації цього проєкту” – говорить здобувачка.
![](https://aspirant.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/259247478_1302316210229941_5760441888843457211_n-1-768x1024.jpg)