Щиро вітаємо з захистом!

12 травня 2021 р. в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся захист дисертації асистента кафедри математики і фізики ОЛЕНИ ГЕОРГІЇВНИ БУРЦЕВОЇ на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 –теорія і методика професійної освіти.
 
Тема дисертації: «Формування інформаційної компетентності майбутніх учителів математики засобами медіаосвітніх технологій».
Науковий керівник: Бєльчев Павло Васильович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри математики і фізики МДПУ імені Богдана Хмельницького.
 
Професорсько-викладацький і студентський колективи, докторанти, аспіранти щиро вітають Олену Георгіївну та Павла Васильовича!
 
Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках!
 
Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та колег!

Leave a Reply