ПРОГРАМА PASIFIC: ПОСТДОКТОРСЬКІ СТИПЕНДІЇ В ІНСТИТУТАХ ПОЛЬСЬКОЇ АКАДЕМІЇ НАУК

Польська академія наук оголосила про початок конкурсу на стипендіальну програму, яка фінансується Європейським Союзом – PASIFIC (Polish Academy of Sciences’ Individual Fellowships: Innovation & Creativity).
PASIFIC пропонує дворічні постдокторські стипендії для видатних дослідників. Мотивом для тих, хто візьме участь у конкурсі, є сучасна дослідницька інфраструктура, можливість отримати наставницьку підтримку та навчатись, міжсекторальне співробітництво, перспективи подальшого кар’єрного зростання. Критеріями відбору претендентів є наявність наукового ступеню та дослідньцького досвіду не менше 4-х років, а також повна відповідність правилам мобільності (бути нерезидентом Польщі та не займатись дослідженнями у Польщі на постійній основі).
У рамках двох конкурсів, які відбудуться у 2021 році, планується обрати 50 вчених, які проведуть свої дослідження в одному з інститутів Польської академії наук або у Міжнародному інституті молекулярної та клітинної біології у Варшаві.
Кожен стипендіат PASIFIC матиме щомісячне утримання обсягом 2,5 тис. євро та буде забезпечений бюджетом на проект дослідження у сумі 93 тис. євро.
Подати заявку на участь у першому конкурсі можна до 30 червня 2021 року.

Leave a Reply