15.03.2021 року викладачами кафедри педагогіки і педагогічної майстерності для здобувачів третього рівня вищої освіти, спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки було організовано гостьову лекцію, яку було проведено тренерською командою у складі:
Рассказова Ольга Ігорівна – д.п.н., проф., зав.каф. соціальної роботи,
Петрученя Гана Григорівна – тренерка, сертифікована експертка з підготовки експертного кола для здійснення антидискримінаційної експертизи освітнього контенту;
Какадій Валентина Миколаївна – аспірантка;
Єфімцева Ганна Геннадіївна – аспірантка, фахівчиня програмного напрямку EdCamp Ukraine КЗ «Харківська гуманітарно- педагогічна академія» Харківської обласної ради.
Метою заходу було підвищення рівня обізнаності здобувачів ВО Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького щодо впровадження недискримінаційного підходу в освіті.
![](http://aspirant.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/161691567_3776734369078548_6879568710778385498_o-1024x576.jpg)
![](http://aspirant.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/161673646_3776734459078539_8676920697528634296_o-1024x578.jpg)
![](http://aspirant.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/161644149_3776734569078528_2742032265117969671_o-1024x578.jpg)