04 березня 2021 р. в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького на засіданні Спеціалізованої вченої ради ДФ 18.053.011 відбувся захист дисертації Кулаги Тетяни Олександрівни на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю 014 «Середня освіта (за предметними спеціалізаціями)».Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та колег!
![](http://aspirant.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/156926159_885714978880865_789479477742354062_n.jpg)