Продовжується робота з атестації здобувачів ІІІ освітньо-наукового рівня. 26 лютого 2021 року на засіданні Вченої ради університету, в урочистій атмосфері, 6 випускників аспірантури 2020 року, які успішно захистили дисертації в разових спеціалізованих вчених радах Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, отримали дипломи докторів філософії. Ректор привітав здобувачів та наголосив, що ця подія в історії нашого університету вперше. За рішенням Вченої ради університету, ще 3-є здобувачів отримають дипломи докторів філософії.
![Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и в помещении)](https://scontent.fiev11-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/155801790_883441252441571_3172290591293557107_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=2Fkqi8H4S-wAX8CEWHI&_nc_ht=scontent.fiev11-1.fna&oh=3a3603ad045bcd5263be034eb15b0805&oe=60771EA8)
![Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)](https://scontent.fiev11-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/155580393_883441285774901_752129001595316083_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=s_EbqJnwdeoAX9SMyUa&_nc_ht=scontent.fiev11-1.fna&oh=34f6771a1be002aa03518cb2614dca0e&oe=60781EAA)
![Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)](https://scontent.fiev11-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/156589467_883441325774897_2603000221523136377_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=o28nIUPtnBcAX-wZZIF&_nc_ht=scontent.fiev11-1.fna&oh=be3eb60b0740d587ed935f2de8a001e1&oe=60762470)