Новий інформаційний ресурс від НАЗЯВО, який забезпечує прозорість процесу формування разових рад із захисту ступеня доктора філософії.

Від сьогодні інформація про всі разові ради з захисту докторів філософії, їх персональний склад, посилання на тексти дисертацій, час і місце захистів та посилання на обов’язкову відео-трансляцію будуть доступні широкій освітній та науковій громадськості!

Як це стане можливим?

Національне агентство запускає новий інформаційний ресурс, який забезпечує прозорість процесу формування разових рад із захисту ступеня доктора філософії.

Де?🧐

Новий ресурс доступний на сайті Національного агентства за посиланням:

📌http://svr.naqa.gov.ua

Нещодавно затверджений Кабінет Міністрів України Порядок присудження ступеня доктора філософії передбачає подання закладами вищої освіти (науковими установами), інформації про склад утворених ними разових спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій для здобуття ступеня доктора філософії до інформаційної системи Національного агентства.

👆Сьогоднішній запуск інформаційної системи сповіщення про утворення разових спецрад — черговий крок Національного агентства і всієї системи вищої освіти України на шляху інтеграції в Єдиний європейський простір вищої освіти.

Деталі читайте на сайті агентства: 📌https://bit.ly/3uF3oWZ