Навчальний інтенсив відбудеться за будь-яких обставин і будь-якої погоди)) Морально і технічно готові до дистанційного спілкування, але сподіваємось на швидке повернення до аудиторій і дискусій наживо))
Велика подяка від мене і від Троїцької Тамари Серафимівни нашим аспірантам і за зворотній зв,язок, і за бажання навчатися, і за цікаве спілкування. І , здається, з чим більшим колом проблем ми зтикаємося в освітньому процесі, на кшалт карантину, тим більш вимогливими стаєте ви, і ,відповідно , більш професійними стаємо ми. Здоров,я, успіхів та до нових зустрічей!
![](https://aspirant.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/244482493_1006712396818676_1344972592146771138_n.jpg)
![](https://aspirant.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/244588329_1006712590151990_27759631914014045_n.jpg)
![](https://aspirant.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/244529465_1006712500151999_7578088318399161996_n.jpg)