Вітаємо з успішним захистом дисертації аспіранта кафедри інформатики і кібернетики Андрія Андрійовича Сендера!
26 травня 2021 р. в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся захист дисертації аспіранта кафедри інформатики і кібернетики АНДРІЯ АНДРІЙОВИЧА СЕНДЕРА на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю «Професійна освіта (за спеціалізаціями)».
Тема дисертації: «Організаційно-методичні засади інтенсифікації професійної підготовки майбутніх інженерів-програмістів з урахуванням когнітивних стилів».
Науковий керівник: Круглик Владислав Сергійович – доктор педагогічних наук, професор кафедри інформатики і кібернетики МДПУ імені Богдана Хмельницького.
Професорсько-викладацький і студентський колективи, докторанти, аспіранти щиро вітають Андрія Андрійовича та Владислава Сергійовича!
Бажаємо неймовірних сил, світлого розуму і блискучих ідей для подальшого саморозвитку і самореалізації, гарного настрою, великого щастя в житті та вірної удачі, ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно боротися за свою мрію!
![](https://aspirant.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/191945571_2680274978930456_6648093184239509884_n-1024x724.jpg)
![](https://aspirant.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/193315741_2680274935597127_413122058382111694_n-1024x724.jpg)