Цього разу Максим та Альона зустрілися з педагогічним колективом КЗ «НСЗШ №2» міста Нікополь, Дніпропетровської області з науково-практичним семінаром «Гейміфікація та діджиталізація контенту уроку, як важливі інструменти 21 століття».
Через карантинні норми зустріч відбулася у режимі онлайн на платформі Zoom.
Під час семінару учасники мали змогу ознайомитися із новітніми онлайн платформами, які допоможуть діджиталізувати контент уроку, як для оффлайн так і для онлайн навчання.
Презентовані платформи були розбиті за трьома напрямками: візуальний супровід та оформлення, організація менеджменту класу та онлайн ігри, як елемент уроку.
Під час науково-практичної зустрічі вчителі розвинули компетентність щодо використання інформаційно-комунікаційних, цифрових та візуальних технологій в освітньому процесі. До заходу долучилося 38 викладачів.
![](http://aspirant.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/177257491_2659500434341244_4667969136481025126_n-1024x568.jpg)
![](http://aspirant.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/177804493_2659499811007973_3355183204968447172_n-1024x699.png)