Вже у вересні 2021!!! Безкоштовна серія вебінарів від Clarivate

Компанія Clarivate проводить у вересні 2021 безкоштовно серію вебінарів українською мовою 🇺🇦
🕐 Тривалість кожного заходу одна година у Webex
📄 Слухачі, які були присутні більше 90 % основного часу вебінару, протягом трьох робочих днів отримують сертифікат учасника
📆 7 вересня 2021
❓ Нові дані, метрики та інтерфейс у Journal Citation Reports
ℹ 30 червня 2021 оновився Journal Citation Reports: аналітичний інструмент на основі даних Web of Science Core Collection, в якому можна детально проаналізувати видання, для яких розраховується імпакт-фактор Journal Impact Factor (JIF). На повторі липневого вебінару розглянемо новий інтерфейс програми, основні показники, які можна визначити для видання. Чому не розраховується імпакт-фактор для суто гуманітарних видань. Що показує нова метрика Journal Citation Indicator (JCI), яку інформацію можемо отримати, як її зберегти. Як застосувати інструмент для підбору та оцінки видання для публікації власних результатів та для формування стратегії розвитку видання. І звісно про вартість публікації та де друкуватися безкоштовно. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
📝 Реєстрація:
📆 8 вересня 2021
❓ Швидке і коректне оформлення публікації з EndNote
ℹ Структура статті. Формати пристатейної бібліографії. Зразки оформлення публікації. Можливості і функції референс-менеджера EndNote. Покрокова інструкція для початківців. Створення аккаунту, наповнення бібліотеки через імпорт записів з Web of Science, сайтів журналів, онлайн бібліотек, Google Scholar, додавання записів вручну. Бібліотеки, створення та впорядкування каталогу, спільний доступ до даних, використання у науковій роботі та освітньому процесі. Оформлення та переоформлення статті за форматом обраного видання за допомогою Cite While You Write™. Корегування тексту, додавання/видалення посилань, версія рукопису для подання до видання. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
📝 Реєстрація:
📆 9 вересня 2021
❓ Нові та старі можливості Web of Science Core Collection
ℹ Часто у школі перший твір вересня був «Як я провів літо». За аналогією перший вебінар нового навчального року буде про класичні і нові, зокрема ті, що з’явилися літом функції Web of Science Core Collection. Які можливості у даної бази для науковця, викладача та адміністратора? Де знайти ключову літературу за своєю темою? Де знайти партнера або рецензента? Які установи та науковці є лідерами за даним напрямом? Як з ними зв’язатися? Які теми виносити на семінарські заняття та колоквіуми? Які теми курсових можуть бути? З чого починати роботу над курсовими роботами? Які видання спеціалізуються на даній темі? Які установи фінансували такі дослідження? Як знайти відповіді на ці питання за допомогою базового пошуку з використанням операторів пошуку та символів скорочення. Як виділити найцитованіші роботи останніх років? Як зберегти та поділитися з колегами найцікавішими даними? Як проаналізувати вибірку документів? Чи варто боятися індексу Гірша і про що говорить цитованість публікації. Окремо про нові функції, що з’явилися останнім часом. А також відповіді на питання з ваших реєстраційних анкет.
📝 Реєстрація:
🎥 Записи вебінарів українською на YouTube каналі Clarivate: https://is.gd/WWI5Sy
🔗 Джерело: https://is.gd/xHZuca
🔖 Нагадуємо, що для реєстрації у Web of Science Вам допоможуть підказки з нашого відео: https://is.gd/nOpd4H